Butelka z Filtrem Węglowym | BU Water

Butelka z Filtrem Węglowym | BU Water

Butelka z filtrem z bambusa to doskonała alternatywa dla plastikowych butelek, które dotąd zanieczyszczały naszą planetę.

Składa się z filtra bambusowego, który jest w 100% ekologiczny i biodegradowalny, a także ze szczelnego korka wyposażonego w skórzany uchwyt.

Efektywny bambusowy filtr, wykonanie z odpornego tirtanu oraz wygodna rączka pozwalają cieszyć się pyszną i zdrową wodą w dowolnym miejscu!

Nie musisz obawiać się o przypadkowe rozbicie lub uszkodzenie butelki! Możesz każdego dnia pić czystą wodę bez obawy o zanieczyszczenie środowiska!

  • Butelka wolna od BPA i BPS, biodegradowalny i w 100% ekologiczny produkt (filtr bambusowy, tirtan)
  • Pojemność: 700 ml
  • Wysoka odporność na stłuczenia i pęknięcia
  • Bambusowy filtr usuwa chemikalia, zmiękcza wodę, a także pozbywa się nieprzyjemnego zapachu oraz posmaku
  • Możliwość mycia w zmywarce

Darmowa dostawa od 150 zł

  • 14 dni na zwrot towaru
  • Zamówienia wysyłane w ciągu 48h

Opis

Wybierz naczynie biodegradowalne!

Proekologiczne naczynie wyposażone w bambusowy filtr zapewni Ci czystą, zdrową i wolną od nieprzyjemnych zapachów oraz posmaków wodę. Wewnątrz butelki znajduję się wypalona w piecu łodyga bambusa, która w wyniku procesu spalania przekształcona została w węgiel aktywny.

W efekcie stała się ona niezastąpionym i naturalnym filtrem, który precyzyjnie wychwytuje zanieczyszczenia, uwalnia minerały oraz nadaje wodzie wyjątkowy i jedwabisty smak.

Na ile wystarcza filtr do butelki BU?

W celu zwiększenia przyjemności płynącej z picia filtrowanej wody, należy pamiętać, aby co 3 miesiące wymienić filtr na nowy. Zużyty filtr bambusowy jest w pełni bezpieczny dla środowiska, dlatego też po jego wyczerpaniu najlepiej zakopać go w ogrodzie lub donicy. Dzięki temu dostarczy on cenne składniki odżywcze do gleby, a Twoje rośliny zaczną bujnie rosnąć!

Zainicjuj ekologiczne działania!

Wybierając ekologiczną butelkę filtrującą możesz nie tylko zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich, ale również przyczynić się do ochrony środowiska. Miliony plastikowych butelek muszą w końcu zniknąć z naszego otoczenia!

Pokazując się publicznie z biodegradowalną butelką sprawisz, że inni poczują chęć zmian i wdrożą do swojego życia ekologiczne rozwiązania! Pamiętaj –  wspólnie możemy więcej!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Butelka z Filtrem Węglowym | BU Water”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *